Top zona Brdo Požeška 150a - prodaja i otkup mobilnih telefona

Galaxy Tab ipak neće u prodaju u danas

Iako je pre par dana doneta odluka o uklanjanju zabrane prodaje Galaxy Taba 10.1 u Australiji, po kojoj bi ovaj uređaj trebalo da se nađe na policama danas u 16h po lokalnom vremenu, to se neće desiti.


Naime, Apple je podneo žalbu na ovu odluku, te je sud odlučio da početak prodaje pomeri za 9. decembar. Australijski advokat koji se bavi patentima rekao je za agenciju Rojters da će sud verovatno sledeće nedelje doneti odluku da li će Samsungu biti dozvoljeno da nastavi prodaju pre konačnog saslušanja sledeće godine, kada će ovaj proizvod, kaže on, već biti zastareo. Iz kompanije Samsung stižu komentari da Apple nema osnova za žalbu. Samsung i Apple su umešani u veliki broj međusobnih sporova koji se vode u deset zemalja, a nedavno je usledio novi zahtev Applea u Nemačkoj. Tamo je, nakon zabrane "originalnog" Galaxy Taba 10.1, Samsung ponudio izmenjenu verziju, a Apple sada želi da zabrani i njegovu prodaju.


KOMENTARI

    Nema komentara za ovaj telefon!

POŠALJITE KOMENTAR

POVEZANE VESTI

Hram.rs prodavnica mobilnih telefona. Mutapova 41


Da li želite da listate Vaše proizvode na portalu KupiMobilni.com? Prijavite Vašu prodavnicu ili nas kontaktirajte na e-mail [email protected].
Copyright © 2007-2023 kupiMobilni.com. All rights reserved.