Top zona Brdo Požeška 150a - prodaja i otkup mobilnih telefona

Telenor - Nove cene - Niža cena minuta u pripejd paketima, skuplji međunarodni razgovori i uspostavljanje veze

20. maj 2009. – Telenorovi korisnici će od danas plaćati više cene za uspostavljanje veze u okviru nekih pripejd paketa, i više cene međunarodnih razgovora. U isto vreme, cena minuta van mreže u paketima Više priče, Standard i Standard062 biće snižena.


Cena uspostavljanja veze biće promenjena sa 1,5 na 2,9 dinara (bez PDV-a) u pripejd paketima: Jedne cena, Moje vreme, Više priče, Posle 4, Standard, Standard062 i Porodični. Informacije o promenama cena međunarodnih razgovora potražite na www.telenor.rs. U okviru pripejd paketa Više priče, Standard i Standard062 cene minuta razogovora biće snižene za oko 15 odsto. Detaljnije informacije možete pronaći na www.telenor.rs.


KOMENTARI

    Nema komentara za ovaj telefon!

POŠALJITE KOMENTAR

POVEZANE VESTI

Hram.rs prodavnica mobilnih telefona. Mutapova 41


Da li želite da listate Vaše proizvode na portalu KupiMobilni.com? Prijavite Vašu prodavnicu ili nas kontaktirajte na e-mail [email protected].
Copyright © 2007-2023 kupiMobilni.com. All rights reserved.